Ümraniye Dorse Brandası

Ümraniye Dorse Brandası

Ümraniye Dorse brandası çelik kafes ile birleştirilen ve bıçakla kestirmeleri karşı dayanıklı olan bir branda çeşididir. Tırın üzerine örtülür ve özellikle hırsızlık faaliyetlerine karşı koruma sağlar.

Telefon ile Bilgi Al WhatsApp ile Bilgi Al

Ümraniye Dorse brandası çelik kafes ile birleştirilen ve bıçakla kestirmeleri karşı dayanıklı olan bir branda çeşididir. Tırın üzerine örtülür ve özellikle hırsızlık faaliyetlerine karşı koruma sağlar. Açık kasa kamyonların herhangi bir eşya ya da ürün taşınmasına yasak getirilmesiyle dorse brandası oldukça avantajlı hale gelmiştir. Yüksek kaliteye ve dayanıklılığa sahiptir. Dorse branda odasının içerisine çelikten bir iskelet eklenir.

Bu şekilde tırın dorsesi içerisine yerleştirilen eşyaların şehir içerisinde oluşabilecek herhangi bir sarsıntı nedeniyle branda yırtarak dışarıya fırlaması engellenir. Dayanıklı yapıları herhangi bir darbeye karşı kesilmesi ve yırtılması mümkün olmayacak şekildedir. Brandalar soğuk ve sıcaktan etkilenmemek üzere tasarlanır ayrıca uzun ömürlü kullanım imkanları bulunur.


Bilgi & Ön Sipariş Formu


İşlem Sonucu   42 +   = 49

Benzer Ürünler

"Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz."