Ümraniye Havuz Brandası

Ümraniye Havuz Brandası

Ümraniye Havuz brandası havuzda koruma bulunmayan zamanlarda rahatlık sağlayan bir üründür. Özellikle havuzu kapalı bir alanda bulunmayan kullanıcılara büyük avantaj sağlar.

Telefon ile Bilgi Al WhatsApp ile Bilgi Al

Ümraniye Havuz brandası havuzda koruma bulunmayan zamanlarda rahatlık sağlayan bir üründür. Özellikle havuzu kapalı bir alanda bulunmayan kullanıcılara büyük avantaj sağlar. Hava şartlarından, kir, toprak, çöp gibi dış etkenlerden koruma sağlar. Havuzun bu tip etkenler ile kirlenmesini ve kötü bir görüntü oluşturmasını engeller. Çetin geçen kış aylarında dahi havuzun korunması mümkün kılınır.

Kış aylarında yaşanan fırtına, şiddette rüzgâr gibi durumlar sonucunda havuzun içinde kir birikmesi ya da tıkanma gibi problemlerin önüne geçilir. Havuz brandası kullanıldığında havuzun bırakıldığı gibi bulunması sağlanır. Ayrıca kullanıcıların havuz temizlik masrafından kurtulması mümkün kılınır. Havuz üzerini kaplayan ince ve dayanıklı bir yapısı vardır. Hem yırtılmaya hem de güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Yosun ve bakteri oluşumunu engeller.


Bilgi & Ön Sipariş Formu


İşlem Sonucu   40 -   = 35

Benzer Ürünler

"Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz."