Ümraniye Çit Brandası

Ümraniye Çit Brandası

Ümraniye Çit brandası gölgelik, balkon demirleri ya da çitler yerine kullanılabilen bir branda çeşididir. Özel olarak üretilir. Rüzgârı, rüzgâr sonucunda oluşabilecek kötü görüntüyü ve tozlu engeller.

Telefon ile Bilgi Al WhatsApp ile Bilgi Al

Ümraniye Çit brandası gölgelik, balkon demirleri ya da çitler yerine kullanılabilen bir branda çeşididir. Özel olarak üretilir. Rüzgârı, rüzgâr sonucunda oluşabilecek kötü görüntüyü ve tozlu engeller. Güneşten korunmak için her türlü alanda kullanılması adına imal edilir. Özellikle dış mekanlarda oturulan yerin üzerine kullanılır. File yapısı sayesinde hava dolaşımını sağlar kullanım sırasında herhangi bir sorun oluşmaz.

Park, sera, bahçe, basketbol sahası, halı saha, mesire alanları ve tenis kortu gibi pek çok alanlarda çit filesi kullanılır. Bazı modellerinde kuş gözü halkalar yer alabilir. Özellikle inşaatlarda dış cepheden malzemelerin rüzgâr yardımıyla düşmemesi adına tercih edilen bir üründür. Farklı renkleriyle kullanıcılara sunulur. Genel olarak yeşil tercih edilir. Açık alanlarda koruma sağlanır.


Bilgi & Ön Sipariş Formu


İşlem Sonucu   21 +   = 29

Benzer Ürünler

"Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz."