Ümraniye Kamelya Brandası

Ümraniye Kamelya Brandası

Ümraniye Kamelya brandası üstü kapalı ahşap ya da demir malzemeler ile üretilebilir. Sabit bir şekilde monte edilebilen modelleri bulunur. Kullanılacağı alana göre kare, dikdörtgen, altıgen, sekizgen şekilleri bulunur.

Telefon ile Bilgi Al WhatsApp ile Bilgi Al

Ümraniye Kamelya brandası üstü kapalı ahşap ya da demir malzemeler ile üretilebilir. Sabit bir şekilde monte edilebilen modelleri bulunur. Kullanılacağı alana göre kare, dikdörtgen, altıgen, sekizgen şekilleri bulunur. Kamelya brandalarının üstleri kapalı olduğu için güneşin kavurucu sıcağından kurtulmak mümkün kılınır. Kullanıcıların ferah bir şekilde kameralarında oturmaları sağlanır.

Aynı zamanda kış aylarında dışarıda yağmur yağarken kamelya içerisinde konforlu saatler geçirmek mümkün kılınır. İçerisinde bulunan özel havalandırma sistemiyle kamelya brandaları içerisinde mangal kullanımına izin verilir. Bu şekilde aile toplantıları ya da arkadaşlar ile yapılan toplantılar eğlenceli ve lezzetli hale getirilir. Kamelya brandaları oldukça farklı renk seçeneklerine sahip olması ile kullanıcılara estetik ve şık bir görüntü yakalamasını sağlar.


Bilgi & Ön Sipariş Formu


İşlem Sonucu   19 -   = 6

Benzer Ürünler

"Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz."