Ümraniye Şeffaf Zip Perde

Ümraniye Şeffaf Zip Perde

Ümraniye Şeffaf zip perde fermuarlı perde olarak bilinir. Motorlu bir perde sistemidir. Stor perde gibi özel kumaşlarla donatılan zip perdeler rüzgâr ve yağış gibi zorlu ortam koşullarına uyum sağlar.

Telefon ile Bilgi Al WhatsApp ile Bilgi Al

Ümraniye Şeffaf zip perde fermuarlı perde olarak bilinir. Motorlu bir perde sistemidir. Stor perde gibi özel kumaşlarla donatılan zip perdeler rüzgâr ve yağış gibi zorlu ortam koşullarına uyum sağlar. Oldukça dirençli ve dayanıklı bir yapıya sahiplerdir. Evlerde, iş yerlerinde rahatlıkla kullanılır. Kumaşın şeklinde herhangi bir bozulma görülmez. Aşınmaya da yırtılmaya yaşanmaz. Ayrıca kolay bir bakım süreçleri bulunur.

Çift eksenli olarak görülür ve şeffaf özellikle bir kumaştır. Yağmur suyu geçirmeyen özelliği sayesinde yağmurlu havanın tadını çıkarmayı mümkün kılar. Ayrıca delikli yapısı bulunması ile rüzgâra karşı son derece etkilidir. Özellikle içeriden dışarının izlenebildiği durumlar için dış mekanlarda rahatlıkla kullanılır. Isıyı içeride tutma özelliği dolayısıyla memnuniyet kazanır.


Bilgi & Ön Sipariş Formu


İşlem Sonucu   47 +   = 55

Benzer Ürünler

"Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz."