Ümraniye Motorlu Tente

Ümraniye Motorlu Tente

Ümraniye Motorlu tente bir mekanizmaya bağlı olarak çalışır. Özel borusu içinde bulunan motoru ile açılıp kapanma özelliğini gerçekleştirir. Gölgelendirme için gayet uygundur.

Telefon ile Bilgi Al WhatsApp ile Bilgi Al

Ümraniye Motorlu tente bir mekanizmaya bağlı olarak çalışır. Özel borusu içinde bulunan motoru ile açılıp kapanma özelliğini gerçekleştirir. Gölgelendirme için gayet uygundur. Sistemin özelliklerine bağlı olarak farklı isimlerde bilinir. Otomatik tente ya da otomatik pergola olarak da isimlendirilir. Konut için bahçe kış bahçesi balkon veya teras gibi yerlerde kullanılabilir. Ayrıca işletmeler, restoranlar, dükkanlar tercih edebilir.

Bu açıdan kullanıcıya her alanda kullanım imkânı sunan tente modelleri arasında yer alır. Kullanılmak istenen alana göre özel bir şekilde üretilir. Cephe ve açılım ölçüleriyle fiyatlandırmalarını da değişiklikler görülebilir. Ayrıca ayak yükseklikleri de önemlidir. Motor değişikliği yapıldığı takdirde motorlu tente her alana uyum sağlayacaktır. Sağlam ve dayanıklılık açısından da yüksek memnuniyet oranına sahiptir.


Bilgi & Ön Sipariş Formu


İşlem Sonucu   46 +   = 56

Benzer Ürünler

"Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz."