Ümraniye Kasetli Tente

Ümraniye Kasetli Tente

Ümraniye Kasetli tente modeli kapandığında kumaş ve mekanizmanın tamamen içinde kaldığı bir modeldir. Uzaktan kumandalı tüm motorla çalışan ve kullanıcılarına avantajlar sunan bir üründür.

Telefon ile Bilgi Al WhatsApp ile Bilgi Al

Ümraniye Kasetli tente modeli kapandığında kumaş ve mekanizmanın tamamen içinde kaldığı bir modeldir. Uzaktan kumandalı tüm motorla çalışan ve kullanıcılarına avantajlar sunan bir üründür. Sadece gölge sağlamakla kalmayıp modern ve teknolojik olması ile etkileyici tasarımı yanında cephelere estetik bir görünüm katılmasın sağlar. Katlanabilir olma özelliğiyle kumaş uzun ömürlü olur ve kendi kendine temizlenebilme özelliği de kullanıcılara sunulur.

Ayrıca diğer modellere göre derli toplu ve düzenli görünümü ile tercih edilir. Kasetli tenteler kullanıcıların dilediği zaman açabildiği dilediği zaman da katlayarak kapatabilir iyi bir tente çeşididir. Mafsallı ya da körüklü tentelere göre ekonomiktir. Ayrıca talep edilen her alanda kullanılabilir. Dört mevsim kullanım için oldukça uygundur ve dayanıklı bir yapıdadır.


Bilgi & Ön Sipariş Formu


İşlem Sonucu   32 +   = 33

Benzer Ürünler

"Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz."